Z ziołami znamy się od nasiona

 

 

Zapraszamy na mały jarmark sąsiedzki na nasze Makowisko. Wśród wystawców znajdziecie lokalnych wytwórców, naszych przyjaciół.

Będzie można nabyć nasze zioła pod różnymi postaciami, rękodzieło, ceramikę, wyroby dekoracyjne z drewna, deski do krojenia, meble drewniane,

kosmetyki naturalne, wypieki z samopszy, wyroby mleczne.

W repertuarze spotkania przewidujemy ceramiczne warsztaty dla dzieci, pokaz konserwowania desek drewnianych naturalnymi olejami roślinnymi, spacer po ziołowym ogrodzie oraz zajęcia malarskie.


1. Warsztaty ceramiczne dla dzieci poprowadzi MiS art - kolorowy świat ceramiki. Odbędą się w 2 grupach po 5 osób. Pierwsza grupa 12:30 - 13:30, druga grupa 14:00 - 15:00.

Koszt 1 osoba - 20 zł (płatne na miejscu). Zapisy przyjmujemy mailowo (prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie zapisów).


2. O 13:00 przy swoim stoisku Febrilis sztuka drewna przeprowadzi pokaz konserwowania desek (bezpłatnie).


3. 14:00 - 15:00 spacer z oprowadzeniem po naszym ziołowym Makowisku (opłata w formie cegiełki). W ogrodzie nazbieramy herbacianych ziółek, z których zaparzymy w tradycyjnym samowarze orzeźwiający napar.


4. Zajęcia kreatywne - malarskie. Prowadzi Kasia z Makowiska. Zapraszamy dzieci do malowania zielnej dżungli na naszym makowym płocie. Farby, pędzle i dobre wibracje leżą po naszej stronie. Zapraszamy na łono natury, na wspólne spędzenie czasu, rozmowy i zakupy 😉


Czas trwania jarmarku 12:00 - 16:00.


Do zobaczenia na Makowisku!


Kontakt: Kasia 721 295 152, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 
Copyright © 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.